Види бюстгальтерів: ТОП 15 популярних моделей

Види бюстгальтерів: ТОП 15 популярних моделей

Бюстгальтер для жінки – це не лише нижня білизна. Цей предмет одягу виконує дуже важливу функцію підтримки грудей, тим самим регулює навантаження на плечовий пояс і хребет та допомагає зберегти поставу.

Класифікація та різновиди бюстгальтерів

Усі наявні у продажу вироби можна умовно поділити на категорії за:

  • фасоном;

  • типом;

  • видом;

  • конструктивною ознакою;

  • рівнем підтримки грудей.

Під фасоном бюстгальтера розуміють відмінності виробів за зовнішніми ознаками: шириною та наявністю бретелей, глибиною чашки, місцем розташування застібки, висотою поясу. За цією ознакою прийнято ділити вироби на корсети та бюстьє.

Класифікація білизни за критерієм типу передбачає поділ на класичні варіанти та вироби з м'якими чашками, варіанти зі знімними бретелями, бюсти з кісточками. До числа основних видів бюстгальтерів входять моделі для щоденного носіння та вироби, призначені для плавання або занять спортом.

Поділ за конструктивною ознакою передбачає класифікацію білизни на 2 категорії: компресійні та інкапсуляційні ліфи. До першої групи належать вироби, функцією яких є підтримка (фіксація) грудей та притискання її до грудної клітки.

Інкапсуляційні бюстгальтери влаштовані таким чином, що кожна грудь у потрібному положенні фіксується окремо. Такі варіанти підходять жінкам із важкими залозами і будуть незамінними при заняттях спортом. Вироби інкапсуляційного типу виготовляють з щільних тканин. Їх не доповнюють кісточками, а як декор використовують хіба що тонке еластичне мереживо.

7 найкращих моделей для маленьких грудей

Власницям ідеальних форм слід обирати бюстгальтер із таких моделей:

  1. «Пуш-ап». Чашки у виробах цього типу мають поролонові вставки. Ці елементи не тільки дозволяють створити об'єм, але й надають грудям правильного обрису. Бюстгальтери пуш-ап мають тонкі бретелі з регуляторами, а також доповнені кісточками. Крім того, такі вироби мають «кишеньки», в які можна помістити додаткові вставки. Бюстгальтер стане знахідкою для дівчат і підлітків, чиї залози тільки формуються.

  2. «Корбей». Ліфи такого фасону відрізняє відсутність верхньої частини чашки. Такий варіант ідеально підходить до вечірніх суконь. Найчастіше бюстгальтери шиють із мереживних тканин. Для жорсткості та надання форми грудям використовують металеві вставки та капронові напрямні.

  3. З фронтальною застібкою. Вироби цього типу мають скромний дизайн і найчастіше виготовляються з еластичної тканини. Варіанти цього типу підходять для занять спортом, адже багато з них мають вигляд топа. Підійде виріб і годуючим жінкам, чиї груди не перевищують об'єму 3-го розміру.

  4. «Бра». Бюстгальтер цього типу відрізняє жіночність, адже для пошиття не використовуються щільні тканини, жорсткі бретелі та кісточки. М'яка білизна підтримує бюст завдяки глибокій суцільнокроєній чашці та широкій мереживній лямці. Модельний ряд для підлітків іноді має тонкі регульовані бретелі, але такі вироби не є функціональними.

  5. «Невидимка». Виріб цього типу використовують під відкриті сукні. Виготовляють такі бюсти з силікону, а представляють вони собою накладку на груди, яка прикриває соски. Деякі варіанти складаються з окремих чашок, з'єднаних між собою практично непомітною пластиковою застібкою.

  6. «Топ». Такий варіант нижньої білизни шиють із еластичних тканин. Моделі не мають кісточок і формованих чашок. Деякі варіанти виконують роль самостійного елемента одягу. Однією з різновидів топів є майки-борцівки.

  7. «Бра-бандо». Бюстгальтер-пов'язка з еластичної тканини ідеально підійде як до вечірніх суконь із закритою спиною, так і до нарядів із укороченими ліфами та відкритими плечима.

Правильно підібраний виріб здатен легко виправити видимі дефекти жіночої фігури, пов'язані з фізіологічними особливостями.

Види жіночих бюстгальтерів

5 фасонів для шикарного бюста

Абсолютно всі бюстгальтери, призначені для підтримки молочних залоз великого розміру, шиють із щільних і добре тримають форму тканин. Серед популярних моделей:

  1. Бюстгальтер із чашками з кількох частин. Такі вироби дозволяють максимально точно повторити обриси грудей і м'яко підняти її. Більшість виробів цього формату є інкапсуляційними. Ще однією особливістю є відсутність кісточок. Цей конструктивний елемент не має сенсу, адже більшість моделей (особливо тих, що виготовлені на чашку D) доповнені широкими бретелями на металевій фурнітурі, а також додатковою вертикальною бічною вставкою, призначенням якої є створення правильної форми грудей.

  2. «Балконет». Бюстгальтери цього фасону дозволяють підняти пишні груди і надати їм привабливих обрисів. Модель оптимально підходить власницям чашки С, адже найчастіше балконет має тонкі бретельки, які не можуть утримати груди великої ваги. Підняти бюст дозволяють укорочені кісточки, які у поєднанні з широко розташованими лямками і широкою поясною стрічкою створюють надійну основу.

  3. Грація та нап івграція. Зазначені моделі бюстгальтерів здатні не тільки надійно підтримати залози, але й приховати недоліки (зокрема, жирові відкладення на боках та животі). Грації та напівграції ідеальний варіант для важких грудей: завдяки широкому поясу вони зменшують навантаження на хребет.

  4. Мінімайзер. Вироби цього типу стануть знахідкою для жінок із великим об'ємом залоз. Безшовні чашки, м'які та пружні бретелі та широка поясна стрічка, доповнена надійною застібкою на гачках, дозволяють надати грудям правильних обрисів.

  5. «Анжеліка». Вироби цього типу легко надають грудям привабливих обрисів. Модель має помірно відкриту чашку з щільної тканини, яку доповнюють або декорують мереживом. На основі «Анжеліки» дизайнери створили більш відкритий «Балконет».

Секрет бюстгальтера, який буде ідеально сидіти, прихований у ширині поясу та бретелей, і саме на ці 2 характеристики слід звертати максимум уваги.

Топ-3: універсальні моделі

Серед фасонів, які підійдуть жінкам із різною будовою тіла, виділяють:

  1. Контурні бюстгальтери. Вироби цього типу підійдуть для щоденного носіння і стануть чудовим доповненням до одягу для занять активними видами спорту. Відмінною рисою таких виробів називають поролонову чашку. Але вона потрібна не стільки для створення об'єму, скільки для підтримки залоз у потрібному положенні.

  2. Класичний варіант. Виріб належить до повсякденного типу, має неширокі (близько 1 см) лямки та скромний декор. При цьому всі бюстгальтери мають формовану чашку та регульовані незнімні бретелі. По нижній кромці виробів цього типу завжди прокладається еластична стрічка, що дозволяє поясу максимально щільно прилягати до тіла.

  3. Трансформер. Вироби цього типу чудово сидять на жінках, чий розмір грудей обмежується третьою-четвертою чашкою. Відмінною особливістю є можливість надягати бюст під сукні з відкритою і закритою спиною.

Правильно підібрана жіноча білизна дозволяє добре сидіти улюбленій сукні і буквально допомагає позбутися головного болю. А якщо бюстгальтер не лише зручний, але й красивий, то цей предмет одягу здатен підняти настрій і самооцінку.

Перейти в каталог