Якщо вам не вдалось вказати номер поштомату чи відділення при замовленні, оберіть отримання замовлення самовивозом і в коментарі пропишіть дані для доставки, так як зараз у нової пошти технічні проблеми.
Як зробити банти на нижній білизні
Нижня білизна повинна бути не просто комфортною і практичною, але і красивою. Лише в цьому випадку жінка буде відчувати себе впевнено і неперевершено, навіть незважаючи на те, що вона прихована від загальної уваги. Ігрива бантик на білизні є пікантним доповненням, яке не тільки підніме самооцінку, але і в потрібній ситуації задасть романтичний настрій! Зараз ми розглянемо, як самостійно прикрасити вироби розкішним декором.
Як зробити бант для нижньої білизни?
Обережний маленький бантик або ж розкішний величезний бант з мережива зроблять нижню білизну, нічну сорочку або піжаму більш сексуальною і жіночою. Але якщо виробники не потурбувалися про таке прикрашання, не біда! Його легко можна зробити своїми руками.
Етапи пошиву банта:
- Підготуйте шаблон. Його можна зробити з картону або пластику. Для цього необхідно вирізати картонку так, щоб вийшло 2 ріжки. Чим довше буде відстань між ними, тим більший вийде бант. Також можна використовувати для цього столові виделки;
- Підготовка матеріалу. Для цього знадобиться атласна стрічка шириною 3 – 15 мм або вузьке мереживо. Що вибрати? Залежить лише від ваших особистих уподобань. Але врахуйте, чим ширша буде стрічка, тим більший має бути шаблон.
- Зав'язуємо бант. Стрічка повинна обгортати ріжки шаблона так, ніби ви збираєтеся зав'язати краватку. Далі пропустіть один край стрічки через проміжок між ріжками або зубцями виделки знизу на протилежну сторону, а другий край – через верх. Зав'язуємо плоский вузлик.
- Прасування. Не поспішайте знімати бант з шаблона, трохи пройдіться по ньому праскою.
Аналогічним способом можна зробити і подвійний бант, тільки в цьому випадку доведеться зробити додатковий виток. Дуже ефектно виглядають такі прикраси з двох контрастних стрічок або ж поєднання яскравого кольору з чорним. Якщо бант робите з атласної стрічки, не забудьте обпалити її краї, це запобігатиме розпусканню ниток. Також завжди стежте за лицьовою частиною стрічки і при необхідності перекручуйте її, щоб вона була зверху.
Фіксація декору
На останньому етапі залишається тільки пришити готовий бант до виробу. Зробити це можна як вручну, так і на швейній машинці. В останньому випадку вибираємо тип стібка D (обозначається пунктирним зигзагом), довжину стібка ставимо “0”, а ширину – “4”. Обережно прикладаємо декор на потрібне місце і заводимо під лапку машинки таким чином, щоб в просвіті видно була межа, де починається пелюстка банта. Опускаємо голку і перевіряємо, щоб декор лежав акуратно. Тепер опускаємо лапку і включаємо мотор швейної машинки. В результаті вона робить кілька стібків на одному місці. Потім просуваємо виріб вперед, так щоб голка опинилася на межі, де починається другий пелюсток, і пришиваємо цю частину. Таким чином виходить акуратно і міцно пришити виріб до одягу. А якщо немає машинки, можна закріпити декор вручну потайним стібком.